Contact

    • Voorzitter:
      Jim Kwestro
      Telefoon: 071-3010580
    • Secretaris:
      Jeroen van Iterson
      Mail: secretariaat@sagara.nl
    • Penningmeester:
      Armando van Arend
      Mail: penningmeester@sagara.nl
      Rekeningnummer voor contributies en kampbijdragen:
      NL71RABO0333089405 tnv Scouting Sagara Satrya’s
    • Bevers (5 tot 7 jaar):
      Marloes van Ingen Schenau
      Mobiel: 06-40346739
      Mail: bevers@sagara.nl
    • Akela Welpen (7 tot 11 jaar):
      Rosalie de Vos
      Mobiel: 06-22594703‬
      Mail: welpen@sagara.nl
    • Schipper Junioren (11 tot 13 jaar):
      Sebastiaan van de Mortel
      Mobiel: 06-14409042
      Mail: junioren@sagara.nl
    • Schipper Zeeverkenners/Wilde Vaart (13 tot 16/16 tot 18 jaar):
      Lars Kraaijevanger
      Mobiel: 06 36559116
      Mail: zeeverkenners@sagara.nl
    • Groepsbegeleider/vertrouwenspersoon:
      Ilse Russchenberg
      Mobiel: 06 52371112‬ (buiten kantoortijden)
      Mail: groepsbegeleider@sagara.nl
    • Verhuur (zie voor info verhuur):
      Mail: verhuur@sagara.nl
    • Postadres/adres clubhuis:
      Stichting Sagara Satrya’s
      Mariahoevelaan 2b
      2343 JA  OEGSTGEEST

Beleid

De Sagara Satrya’s gaan uit van de landelijke richtlijnen zoals die door Scouting Nederland worden vastgesteld: