Contact

  • Adres clubhuis/postadres:
    Stichting Sagara Satrya’s
    Mariahoevelaan 2b
    2343 JA  OEGSTGEEST

  • Hoofdleiding Bevers (5 tot 7 jaar):
    Roos Veldhuyzen
    Mobiel: 06-39675376
    Mail: bevers@sagara.nl

  • Akela Welpen (7 tot 11 jaar):
    Anne van Rij (oudercontact)
    Mobiel: 06-52096280
    Nathan van Ommen (Akela)
    Mobiel: 06-40054521
    Mail: welpen@sagara.nl

  • Schipper Junioren (11 tot 13 jaar):
    Mike van Adrichem
    Mobiel: 06-48507264
    Mail: junioren@sagara.nl

  • Schipper Zeeverkenners/Wilde Vaart (13 tot 16/16 tot 18 jaar):
    Lars Kraaijevanger
    Mobiel: 06-36559116
    Mail: zeeverkenners@sagara.nl

  • Groepsbegeleider/vertrouwenspersoon:
    Ilse Russchenberg
    Mobiel: 06-52371112‬ (buiten kantoortijden)
    Mail: groepsbegeleider@sagara.nl

  • Voorzitter:
    Wilbert Veldhuyzen
    Telefoon: 06-55891696‬

  • Penningmeester:
    Armando van Arend
    Mail: penningmeester@sagara.nl
    Rekeningnummer voor contributies en kampbijdragen:
    NL71RABO0333089405 tnv Scouting Sagara Satrya’s

Beleid

De Sagara Satrya’s gaan uit van de landelijke richtlijnen zoals die door Scouting Nederland worden vastgesteld: